Bar: Evakuisani učenici dvije srednje škole nakon dojava o bombama

post-img Foto: Vijesti
autor-img 24KROZ7 20.04.2026. 11:27

Učenici dvije srednje škole u Baru evakuisani su jutros oko devet sati i 30 minuta, nakon što je na više adresa stigla dojava o postavljenim bombama.

Iz barske policije nezvanično je saopšteno da su dobili poziv i da se njihovi službenici nalaze u dvije škole – Gimnaziji „Niko Rolović“ u Ulici Mila Boškovića i Srednjoj stručnoj školi u Ulici Rista Lekića, prenosi Radio Bar.

Službenici Uprave policije nalaze se u ove dvije škole i rade na detaljnoj provjeri objekata.

U istom mejlu pomenuta je i Srednja ekonomsko-ugostiteljska škola, koja nastavu održava u drugoj smjeni, ali za sada nije poznato kakva će biti dalja procedura u vezi nastave u toj obrazovnoj instituciji.

 

Komentariši

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena. Neophodno je ispuniti sva polja označena sa *

Prije pisanja komentara molimo da se upoznate sa Pravilima komentarisanja.


Sačuvaj moje podatke na ovom pregledniku