Učenici dvije srednje škole u Baru evakuisani su jutros oko devet sati i 30 minuta, nakon što je na više adresa stigla dojava o postavljenim bombama.
Iz barske policije nezvanično je saopšteno da su dobili poziv i da se njihovi službenici nalaze u dvije škole – Gimnaziji „Niko Rolović“ u Ulici Mila Boškovića i Srednjoj stručnoj školi u Ulici Rista Lekića, prenosi Radio Bar.
Službenici Uprave policije nalaze se u ove dvije škole i rade na detaljnoj provjeri objekata.
U istom mejlu pomenuta je i Srednja ekonomsko-ugostiteljska škola, koja nastavu održava u drugoj smjeni, ali za sada nije poznato kakva će biti dalja procedura u vezi nastave u toj obrazovnoj instituciji.
Komentariši