Dojava o bombi u Opštini Pljevlja

post-img Pljevlja – Foto NTO
PV Informer 27.12.2024. 11:49

Zbog dojave o postavljenoj bombi, zaposleni u Opštini Pljevlja su evakuisani iz zgrade opštine, a ispred nje su se okupili pripadnici policije, Službe zaštite i spašavanja. Prema informacijama koje je preneo portal PV Informer, evakuacija je izvršena radi obezbeđivanja sigurnosti.

Pripadnici Centra bezbjednosti Pljevlja su na terenu i izvršiće bezbjednosnu provjeru svih prostorija unutar zgrade opštine, kako bi se utvrdilo da li postoji stvarna pretnja.

U isto vreme, u zgradi pored opštine, održava se sjednica Skupštine opštine Pljevlja, kako prenosi isti portal.

Komentariši

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena. Neophodno je ispuniti sva polja označena sa *

Prije pisanja komentara molimo da se upoznate sa Pravilima komentarisanja.


Sačuvaj moje podatke na ovom pregledniku