Evakuacija učenika u nikšićkoj Gimnaziji „Stojan Cerović“ zbog dojave o bombi

post-img Gimnazija “Stojan Cerović”; Foto: Vijesti
RTNK 22.11.2024. 13:06

U Nikšiću je danas stigla dojava o postavljenoj bombi u Gimnaziji „Stojan Cerović“. Prema informacijama koje je portal RTNK dobio, u toku evakuacija učenika ove škole.

Ova dojava dolazi samo dan nakon što su prijeteći mejlovi stigli na adrese nekoliko srednjih škola u Nikšiću, uključujući Srednju ekonomsko-ugostiteljsku školu, Prvu srednju stručnu školu i Gimnaziju „Stojan Cerović“. Iako su tada izvršeni pregledi, utvrđeno je da su dojave bile lažne.

 

Komentariši

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena. Neophodno je ispuniti sva polja označena sa *

Prije pisanja komentara molimo da se upoznate sa Pravilima komentarisanja.


Sačuvaj moje podatke na ovom pregledniku