U Nikšiću je danas stigla dojava o postavljenoj bombi u Gimnaziji „Stojan Cerović“. Prema informacijama koje je portal RTNK dobio, u toku evakuacija učenika ove škole.
Ova dojava dolazi samo dan nakon što su prijeteći mejlovi stigli na adrese nekoliko srednjih škola u Nikšiću, uključujući Srednju ekonomsko-ugostiteljsku školu, Prvu srednju stručnu školu i Gimnaziju „Stojan Cerović“. Iako su tada izvršeni pregledi, utvrđeno je da su dojave bile lažne.
Komentariši