Muškarac iz Bijelog Polja uhapšen u Srbiji sa falsifikovanim dokumentima i 52 kilograma marihuane

post-img Foto: N1
autor-img 24KROZ7 06.12.2024. 10:48

Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je saobraćajna policija u Prijepolju, u koordinaciji sa kriminalističkom policijom, zaustavila vozilo kojim je upravljala osoba sa falsifikovanim dokumentima. Tokom pretresa vozila, u prtljažniku je pronađeno 52 kilograma i 136 grama marihuane., saopštili su iz Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP).

Forenzičkim metodama utvrđeno je da se radi o licu E. H. (43) iz Bijelog Polja. Kako se navodi, za njim je na teritoriji Srbije raspisana centralna potjernica zbog ranije učinjenih krivičnih djela.

Lice je uhapšeno i biće predato tužilaštvu, uz krivičnu prijavu – izjavio je Ivica Dačić.

Komentariši

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena. Neophodno je ispuniti sva polja označena sa *

Prije pisanja komentara molimo da se upoznate sa Pravilima komentarisanja.


Sačuvaj moje podatke na ovom pregledniku