Osumnjičena za pucnjavu iskočila kroz prozor CB Podgorica

post-img Uprava policije, Foto: Gov.me
Vijesti 13.12.2024. 10:08

Uznemirujući incident dogodio se sinoć u zgradi Centra bezbjednosti (CB) Podgorica, kada je E.D. osumnjičena za pucanje i ranjavanje na Vrelima Ribničkim, iskočila kroz prozor kancelarije kriminalističke policije.

Prema nezvaničnim informacijama, E.D. je zadobila lakše povrede nakon skoka sa prvog sprata kroz poluotvoreni prozor. Trenutno se nalazi na liječenju u Kliničkom centru Crne Gore (KCCG) u Podgorici, a prvi podaci iz bolnice ukazuju da povrede nijesu ozbiljnije prirode te da će uskoro moći da napusti bolnicu.

Incident se dogodio tokom uzimanja izjave od E.D. u jednoj od kancelarija CB Podgorica. U tom trenutku, ona nije bila vezana jer je imala status građanina, a ne osumnjičene. Policija je ranije te večeri, oko 18.40 časova, saopštila da je u podgoričkom naselju Vrela Ribnička došlo do upotrebe vatrenog oružja u kojoj je jedna osoba povrijeđena.

Nešto kasnije, uslijedilo je novo saopštenje u kojem je policija navela da je zbog sumnje da je pucala i ranila jednu osobu uhapšena E.D. Tokom istrage, pronađen je pištolj za koji se sumnja da je korišten u izvršenju ovog krivičnog djela.

Policija je pronašla odbačeno vatreno oružje – pištolj, za koji se sumnja da je korišten u izvršenju ovoga djela, koji je izuzet i biće predmet odgovarajućih vještačenja, saopštili su sinoć iz policije.

Komentariši

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena. Neophodno je ispuniti sva polja označena sa *

Prije pisanja komentara molimo da se upoznate sa Pravilima komentarisanja.


Sačuvaj moje podatke na ovom pregledniku