Slavica Šćekić prijavila zastrašujuće prijetnje nakon suđenja

post-img Slavica Šćekić
autor-img 24KROZ7 12.11.2024. 14:03

Sestra ubijenog policijskog inspektora, Slavoljuba Šćekića, Slavica Šćekić prijavila je Upravi policije prijetnje koje je dobila putem telefona s nepoznatog broja. Incident se dogodio nakon što je prisustvovala suđenju u vezi sa ubistvom svog brata, na kojem su prisustvovali optuženi Saša Boreta, Ljubo Bigović, Ljubo Vujadinović i Milan Šćekić.

U prijavi je navela da je sinoć primila poziv sa zaštićenog broja. “Kada sam se javila, začuo se muški glas, prodoran i zastrašujući, koji mi je rekao: ‘koljemo telad’. U stanju šoka, ponovo sam rekla ‘halo’, a muškarac je ponovio iste riječi”, napisala je Šćekić u svojoj prijavi.

Prestravljena, Slavica je prekinula vezu, a osjećaj straha i nelagode bio je toliko jak da nije mogla da izađe iz kuće kako bi prijavila slučaj te večeri.

– Ovo povezujem sa dugogodišnjim opterećenjem koje trpimo, jer je moj brat Slavoljub Šćekić, dok je obavljao policijski posao, izgubio život prije 19 godina, a nalogodavac tog zločina još uvijek nije otkriven – dodala je Slavica Šćekić.

Uprava policije je potvrdila prijavu i započela provjeru slučaja kako bi identifikovali osobu koja je upućivala prijetnje.

Komentariši

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena. Neophodno je ispuniti sva polja označena sa *

Prije pisanja komentara molimo da se upoznate sa Pravilima komentarisanja.


Sačuvaj moje podatke na ovom pregledniku