UP: Uhapšena zaposlena u Kliničkom centru CG koja je od nekoliko lica otuđila novac i dragocjenosti

post-img Klinički centar Crne Gore
autor-img 24KROZ7 29.11.2024. 19:20

Službenici Regionalnog centra bezbjednosti “Centar”, Odjeljenja bezbjednosti Podgorica, lišili su slobode osobu osumnjičenu za krađu u produženom trajanju, navodi se u saopštenju Uprave policije.

Slobode je lišena A.M. (38), zaposlena u Kliničkom centru Crne Gore. Ona je, kako se sumnja, krivično djelo koje joj se stavlja na teret izvršila na način što je od nekoliko lica koja su se nalazila na liječenju u Kliničkom centru Crne Gore, od kojih je jedno lice i preminulo, otuđila novac i dragocjenosti koje su se nalazile u sefovima na prijemnom odjeljenju.

Ona će uz krivičnu prijavu biti privedena postupajućem tužiocu u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici na dalju nadležnost, zaključuje se u saopštenju.

Komentariši

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena. Neophodno je ispuniti sva polja označena sa *

Prije pisanja komentara molimo da se upoznate sa Pravilima komentarisanja.


Sačuvaj moje podatke na ovom pregledniku