Ministarstvo prosvjete, nauke i inovacija (MPNI) saopštilo je da su sinoć zaprimili novu prijavu u vezi sa slučajem profesora protiv kojeg se u Gimnaziji “Slobodan Škerović” vodi disciplinski postupak. Na osnovu ove prijave, dokumentacija je proslijeđena Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici, Prosvjetnoj inspekciji, te JU Gimnaziji “Slobodan Škerović”.
Iz resora ministarke Anđele Jakšić Stojanović poručuju da je ovo dodatni korak u rasvjetljavanju navoda i daljem ispitivanju svih relevantnih činjenica.
Komentariši