Radnicima Elektroprivrede Crne Gore (EPCG) i Crnogorskog elektrodistributivnog sistema (CEDIS) po prvi put u istoriji kasne plate, tvrdi građanski aktivista Aleksandar Dragićević. On je na društvenim mrežama ovu situaciju povezao sa, kako navodi, “partijskim zapošljavanjem” i lošim upravljanjem u ovim državnim kompanijama.
– Fun fact iz CEDIS-a – 16 godina radnici nikada plata nije kasnila, ovo je prvi put… Kliker bi pokvarili partijski vojnici – napisao je Dragićević na svom Fejsbuk profilu.
Komentariši