Po prvi put kasne plate radnicima EPCG-a i CEDIS-a, Dragićević krivi partijsko zapošljavanje

post-img Aleksandar Dragićević – Foto (prtsc YouTube Dan)
autor-img 24KROZ7 11.01.2025. 12:01

Radnicima Elektroprivrede Crne Gore (EPCG) i Crnogorskog elektrodistributivnog sistema (CEDIS) po prvi put u istoriji kasne plate, tvrdi građanski aktivista Aleksandar Dragićević. On je na društvenim mrežama ovu situaciju povezao sa, kako navodi, “partijskim zapošljavanjem” i lošim upravljanjem u ovim državnim kompanijama.

Fun fact iz CEDIS-a – 16 godina radnici nikada plata nije kasnila, ovo je prvi put… Kliker bi pokvarili partijski vojnici – napisao je Dragićević na svom Fejsbuk profilu.

Komentariši

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena. Neophodno je ispuniti sva polja označena sa *

Prije pisanja komentara molimo da se upoznate sa Pravilima komentarisanja.


Sačuvaj moje podatke na ovom pregledniku