Maraš: Nova vlast samo čekala da preuzme moć i pokaže koliko loše može da radi

post-img Vuk Maraš foto: MINA
autor-img 24KROZ7 18.12.2024. 10:19

Dugogodišnji aktivista nevladinog sektora i izvršni direktor BIRN Crna Gora, Vuk Maraš, objavio je na društvenoj mreži Iks oštar komentar na račun nove vlasti u Crnoj Gori. U svojoj objavi Maraš je istakao da su ljudi iz aktuelne vlasti, kako je rekao, “cijeli život maštali samo da se dokopaju poluga koje je DPS imao u rukama, kako bi nam pokazali koliko loše može da se radi.

Stide li se ti ljudi sopstvene priče od ranije, kako se navodno bore za vladavinu prava, za institucije, protiv korupcije…?! – pita se Maraš u svom obraćanju. On dalje navodi da nisu isti, već da su “gori,” jer, kako tvrdi, ” usta su im bila puna demokratije, a dobismo male autokrate sa ali-expressa, koji bi zbog malo vlasti zapalili sve.

Maraš je takođe izrazio sumnju u iskrenost namjera aktuelnih vlastodržaca, sugerišući da im je glavni cilj bio preuzimanje moći, a ne stvarno sprovođenje reformi koje su obećavali.

 

Komentariši

Vaša e-mail adresa neće biti objavljena. Neophodno je ispuniti sva polja označena sa *

Prije pisanja komentara molimo da se upoznate sa Pravilima komentarisanja.


Sačuvaj moje podatke na ovom pregledniku