Ministar dijaspore Mirsad Azemović i državni sekretar tog ministarstva Adel Omeragić tokom posjete Njujorku nijesu primljeni u jedno od najznačajnijih iseljeničkih udruženja dijaspore u Sjedinjenim Američkim Državama.
U pitanju je organizacija Euro Gusinje iz Njujorka.
Kako “Portal Analitika” nezvanično saznaje iz tog udruženja, jedan od razloga negodovanja članova Upravnog odbora da se članovima Vlade iz Bošnjačke stranke uskrati gostoprimstvo u ovom udruženju jeste učešće te partije u aktuelnoj Vladi i koaliranje sa strankom Andrije Mandića i Milana Kneževića.
Komentariši