Glumica Kameron Dijaz i njen suprug, muzičar Bendži Meden, dobili su treće dijete – sina kojem su dali ime Nautas.
Vijest o prinovi Meden je podijelio na Instagramu, navodeći da su on i Kameron srećni i zahvalni zbog dolaska još jednog člana porodice.
-Kameron i ja smo presrećni i osjećamo se blagosloveno što možemo objaviti rođenje našeg trećeg djeteta, Nautasa Medena. Dobrodošao na svijet, sine-, napisao je.
Par nije objavio fotografiju bebe, već ilustraciju broda uz objašnjenje značenja imena Nautas – mornar, navigator i putnik, odnosno osoba koja se ne plaši nepoznatog.
Kameron Dijaz je u komentarima reagovala emotikonima zvjezdica i srca.
Dijaz i Meden vjenčali su se 2015. godine, a već imaju ćerku Rediks, rođenu 2019, i sina Kardinala, koji je na svijet došao 2024. godine.
Vijest stiže nedugo nakon povratka Kameron Dijaz glumi poslije skoro desetogodišnje pauze, tokom koje se posvetila privatnom životu i porodici. Glumica je ranije isticala da joj je upravo izgradnja porodice bila prioritet.
Komentariši